O czym zapewnia klienta dystrybutor Flory – drukarki wielkoformatowej?

Manager

Plotery Flora to rodzaj drukarek wielkoformatowych wykorzystywanych w przemyśle poligraficznym na szeroką skalę. Dzięki wykorzystywaniu lamp LED oraz światła i atramentów UV zapewniają wysoką jakość nadruku, który będzie trwały i odporny na uszkodzenia. Dodatkową zaletą o jakiej zapewnia dystrybutor Flory jest szybkie wysychanie atramentu na nadruku właśnie dzięki technologii UV LED. Pozwala to na zrealizowanie większej ilości zamówień od klientów i skraca czas oczekiwania klienta na wydruk.

Na czym drukuje się druki wielkoformatowe? – dystrybutor Flory radzi

Druki wielkoformatowe można wykonać na różnych materiałach w zależności od używanego modelu drukarki oraz wykorzystywanego rodzaju atramentu. Nowoczesne technologie pozwalają na druki na materiałach twardych o różnej grubości, takich jak szkło, drewno, PCV, pleksi, kartony, płyty wiórowe. Z łatwością wykonamy również drukowanie na materiałach miękkich i elastycznych, takich jak banery reklamowe, folia, tkaniny. Dystrybutor Flory zapewnia o wysokiej jakości oraz trwałości nadruku oraz dzięki coraz to nowszym technologiom – trwałej, intensywnej, głębokiej i zróżnicowanej kolorystyce.

Dystrybutor Flory zapewnia nie tylko plotery i drukarki

Dystrybutor Flory posiada w swojej ofercie nie tylko drukarki wielkoformatowe oraz plotery o różnej wielkości i specyfice wydruku. Zapewnia również atramenty i tusze dopasowane do odpowiedniego modelu drukarki. Oprócz samej sprzedaży zapewniony jest serwis techniczny, dzięki któremu możemy liczyć nie tylko na sprawne, szybkie i profesjonalne podłączenie i połączenie drukarki z innymi urządzeniami, z których będziemy korzystać, ale również otrzymamy prawidłowo zainstalowane oprogramowanie. Dodatkowo możemy liczyć na serwis techniczny, w którego skład wchodzą przeglądy, naprawy oraz wymiany zepsutych części, dzięki czemu nie musimy martwić się o to sami.

Bardzo ważna jest również odpowiednia konserwacja drukarki, która zapewni jej dłuższą żywotność oraz odporność na różnego rodzaju drobne uszkodzenia. Drukarki wielkoformatowe to sprzęt, który pracuje na bardzo wysokich obrotach, a tempo jego pracy jest godne podziwu, dlatego taka konserwacja bardzo pomoże, aby nie spowalniać pracy plotera czy drukarki.

Dlaczego właśnie Flora?

Dystrybutor Flory bardzo chwali sobie urządzenie, które sprzedaje, zapewnia jego wysoką zawodność i profesjonalne wykonanie pracy, zarówno po stronie sprzętowej, technicznej, jak i serwisowej. Dzięki wprowadzaniu coraz to nowych atramentów pozwala to drukarni na zaoszczędzenie podczas drukowania i wykonywaniu druków o podobnej jakości przy mniejszym zużyciu tonera. Jest to oszczędność nie tylko dla samej drukarni, ale również dla środowiska, które dzięki temu składuje mniej odpadów powstających w wyniku pracy drukarni. Modele Flory są bardzo często aktualizowane i dopieszczane przez producentów, dlatego dystrybutor Flory zachęca do zapoznania się z aktualna ofertą drukarek wielkoformatowych.

Lost Password