Homescanner.pl – rewolucyjny serwis na rynku nieruchomości

Nieruchomości

Kupujesz nowe mieszkanie, ale czy wiesz, jakich będziesz miał sąsiadów? Bo my to wiemy! Skorzystaj z naszych usług i dowiedz się wszystkiego na temat wybranej nieruchomości.

Z czym wiąże się kupno nieruchomości? Przede wszystkim z niepewnością – czy na pewno dokonałem dobrego wyboru? Czy o wszystko zapytałem? Czy nikt przede mną nic nie ukrył? Takie wątpliwości są zupełnie normalne, tym bardziej, że kupno nowego domu czy mieszkania to ogromna inwestycja, często na całe życie. Wydając ciężko zarobione pieniądze, wszyscy chcą mieć pewność, że podjęli dobrą decyzję.

Niestety, nierzadko dochodzi do sytuacji, że już po przeprowadzce do nowego lokalu okazuje się, że nie zwróciliśmy uwagi na sporo szczegółów, które, gdybyśmy o nich wiedzieli, mogłyby zadecydować o rezygnacji z inwestycji – głośni sąsiedzi, szwankujące instalacje, kiepski dojazd do centrum miasta, problem z podłączeniem Internetu. Zatem jak tego uniknąć? W jaki sposób można dokładnie sprawdzić nieruchomość, aby w przyszłości nie żałować decyzji o zakupie? Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług naszego serwisu Homescanner.pl!

Serwis Homescanner.pl – co to jest i jak działa?

Oto fakty, dzięki którym poznasz nas bliżej:

  1. Nasz serwis jest unikatowy – to jedyny taki serwis w Polsce.

  2. To platforma online, która oferuje użytkownikom raporty o nieruchomościach wystawionych na sprzedaż.

  3. Raporty przygotowują specjaliści, którzy doskonale znają się na rynku nieruchomości – żaden szczegół nie umknie ich uwadze.

  4. Nasi pracownicy dokładnie skanują wybraną nieruchomość. Zwracają uwagę na szczegóły, które na pierwszy rzut oka są niewidoczne lub wydają się bez znaczenia.

  5. Przekazany przez nas raport da ci możliwość dokładnej weryfikacji nieruchomości przed jej zakupem – zarówno pod kątem wizualnym, jak i prawnym i technicznym.

  6. Cena naszego raportu to tylko 20 zł! Jednak przy wykupieniu jednego z pakietów cena jednostkowa będzie jeszcze niższa.

Jakie informacje zawiera nasz raport o nieruchomości?

Nasi specjaliści zadbają, abyś dowiedział się o wszystkim – zarówno o zaletach, jak i wadach budynku. Możesz mieć pewność, że przygotowany raport o nieruchomości jest w pełni obiektywny. Naszym celem nie jest przekonanie cię do kupna lokalu – chcemy jedynie pomóc ci podjąć dobą decyzję, dlatego nic przed tobą nie ukryjemy.

Zatem każdy raport zawiera wgląd do kluczowej dokumentacji technicznej i prawnej wybranej nieruchomości. Dzięki nam będziesz mógł zobaczyć akt notarialny, księgę wieczystą, plan zagospodarowania przestrzennego, plan budynku, wypis z rejestru gruntów i budynków, obciążenie hipoteczne oraz wiele innych dokumentów, których poznanie jest niezbędne przed podjęciem decyzji o zakupie. Co więcej, nasz raport zawiera też informacje na temat mediów, instalacji (gazowej, elektrycznej, wodnej i sanitarnej), rozmieszczenia i wielkości pomieszczeń, wyposażenia nieruchomości, infrastruktury, stanu dróg w pobliżu nieruchomości czy możliwych podłączeń telekomunikacyjnych. Dodatkowo w raporcie znajdziesz wywiady z sąsiadami i ich opinie. Do każdego raportu dołączamy także wykonane przez nas zdjęcia nieruchomości, które w żaden sposób nie przekłamują rzeczywistości (co w ogłoszeniach niestety często ma miejsce). Jednak jeśli nadal nie jesteś przekonany, czy nasz raport zawiera przydatne informacje, na twoją prośbę udostępnimy ci do wglądu nasz przykładowy raport.

Czy rozmowa z pośrednikiem nieruchomości nie wystarczy?

Wielu pewnie pomyślało, że po co to wszystko, skoro właściciel i pośrednik nieruchomości na pewno przekażą wszystkie niezbędne informacje na jej temat. Niestety w rzeczywistości nie jest tak kolorowo. Pośrednicy często nie są w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, co więcej, zarówno oni, jak i właściciele, są nastawieni na sprzedaż, więc mogą (ale oczywiście nie muszą) starać się ukryć przed nami wady danego budynku. Ponadto często sam kupujący nie wie, o co trzeba, zapytać i na co zwrócić uwagę – wynika to z braku doświadczenia.

Zatem warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy spojrzą na lokal z dystansu i nic przed tobą nie ukryją. Oczywiście nasz raport nie zastąpi rozmowy z pośrednikiem nieruchomości, ale będzie doskonałym uzupełnieniem przekazanych przez niego informacji.

Sprawdź przykładowy raport ze stanu nieruchomości

Lost Password