Jak wybrać idealną pracę dorywczą?

Praca

Zastanawiasz się, jak wybrać idealną pracę dorywczą? Na rynku nie brakuje różnych możliwości zarówno w ofertach stacjonarnego zatrudnienia, jak i propozycjach pracy zdalnej. W zależności od potrzeb, umiejętności i oczekiwań finansowych każdy znajdzie coś dla siebie. Można np. zająć się zdalnym wypełnianiem ankiet, tłumaczeniem tekstów, udzielaniem korepetycji albo pisaniem artykułów do różnych czasopism. Wciąż brakuje osób, które podejmą się sprzątania biur, wieżowców albo hoteli, a także pań, które będą chętne do zawodowego prasowania koszul albo opiekowania się dziećmi, starszymi i chorymi.

Jedną z bardzo atrakcyjnych opcji jest też podjęcie dorywczej pracy konsultantki albo konsultanta współpracującego z marką AVON. To elastyczne zajęcie, które nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy dysponują wolnym czasem o różnych porach dnia. Największą zaletą tego zawodu jest pełna dowolność w zakresie czasy pracy – to od konsultanta zależy to, kiedy będzie zajmował się swoją działalnością zawodową, a kiedy zajmie się innymi zobowiązaniami.

Współpraca z międzynarodową marką

Zaletą pracy konsultantki (albo konsultanta) jest też możliwość współuczestniczenia w kreowaniu znanej firmy o zasięgu globalnym – przedsiębiorstwo pod nazwą AVON działa w ponad stu krajach na całym świecie, od wielu lat zajmując się produkcją i dystrybucją kosmetyków, a także perfum, ubrań, akcesoriów, biżuterii i przedmiotów wyposażenia gospodarstwa domowego. W Polsce markę rekomendują znane i lubiane aktorki, a AVON zaufały już miliony Polek, wiernie sięgając po markowe kosmetyki. Odpowiadając na rosnące zainteresowanie produktami i kosmetykami, firma wciąż poszukuje osób do bezpośredniej formy sprzedaży  asortymentu, czyli konsultantów i konsultantek.

Praca idealna dla twórczych i kreatywnych

Do wykonywania pracy konsultanta idealnie nadają się twórcze, kreatywne osoby, które cenią sobie kontakt z innymi ludźmi, a od swojej działalności zawodowej oczekują „czegoś więcej”. O ile angażując się w różne formy zdalnego zarabiania pieniędzy nigdy nie możesz mieć gwarancji, z kim pracujesz, o tyle wybierając AVON możesz czuć się bezpiecznie – w ofercie nie ma haczyków ani zapisków drobnym maczkiem, zasady współpracy są przejrzyste i oczywiste, a nade wszystko – korzystne. Konsultant może zarejestrować się zupełnie za darmo na stronie internetowej https://avon.zarejestrujemycie.pl – cały proces trwa zaledwie parę minut. Natychmiast można zacząć angażować się zawodowo, zamawiać kosmetyki i korzystać z licznych akcji promocyjnych oraz programów rabatowych i motywujących.

 PiN, czyli punkty i nagrody AVON

Każdy konsultant AVON ma dostęp do programu rabatowego PiN, czyli punkty i nagrody. To atrakcyjna forma motywowania konsultantów i konsultantek do dalszej pracy, a także okazja do nagrodzenia ich za zaangażowanie i wkład w rozwój marki. System nagród zależy od ilości uzbieranych punktów podczas kampanii  – zebrane punkty w dowolnej chwili można wymieniać na nagrody. Konsultant może wybierać upominki praktycznie od momentu rozpoczęcia programu – punkty otrzymuje już za zakupy za 300 zł w każdej kampanii trwania programu, a punkty dodatkowe przyznawane są za stałą aktywność. Do zgarnięcia dla konsultantów są jeszcze punkty za zakup wskazanych nowości. Z programu PiN może skorzystać każdy zarejestrowany konsultant już od swojej pierwszej kampanii.

Klub Róży w AVON, czyli więcej korzyści

Konsultanci zaangażowani w swoją pracę mogą liczyć na dodatkowe korzyści. W tym miejscu warto wspomnieć o Klubie Róży, który gromadzi konsultantki i konsultantów marki, którzy działają w AVON od czterech sezonów, a więc przez rok. Aby wejść do Klubu, wystarczy łączna sprzedaż kwalifikowana w sezonie na określonym poziomie.  W zależności od wysokości składanych przez konsultantów zamówień w poszczególnych kampaniach mogą oni cieszyć się konkretnymi przywilejami w postaci atrakcyjnych rabatów, pakietów sprzedażowych pomocników i ekskluzywnych nagród.

Strona internetowa do rejestracji: avon.zarejestrujemycie.pl

Informacje na temat konsultantek: avon konsultantka

Nasz adres: ul. Dojazd 19 62-064 Plewiska (Poznań i okolice)

Lost Password