Przyjaźń w biurze – co kupić na prezent koledze z pracy

Praca

Praca w biurze sprzyja nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich. Dzielenie przestrzeni open space czy nawet zwykłego biurowego pokoju z innymi ludźmi powoduje, że chcąc nie chcąc zawiązują się znajomości, a czasem nawet przyjaźnie. W wielu firmach z różnych okazji kupuje się prezenty kolegom, np. na urodziny czy z okazji awansu, co jest niezwykle miłym zwyczajem.

Uważa się, że zespół pracowniczy, który jest zgrany, pracuje lepiej. W związku z tym, świetnym pomysłem dla przyjaciela w biurze jest rozrywka, która nie tylko przypadnie do gustu obdarowanemu, ale także sprawi, że poczuje się on doceniony. Jeśli taka osoba jest fanem motoryzacji, z pewnością zrobi na niej wrażenie przejażdżka bolidem KTM X-Bow. Jazda super szybkim autem wyzwala niesamowite emocje, które podczas pracy zwykle trzyma się na wodzy.

Prezent z okazji urodzin dla kolegi z biura

Świętowanie urodzin kolegów z biura to przemiła tradycja. Prezent, który się ofiarowuje z takiej okazji nie powinien być zobowiązujący – raczej chodzi o zaakcentowanie pamięci o jubilacie. Aby jednak upominek nie był zbyt banalny, warto zorganizować w pracy zbiórkę na ten cel. Najważniejszą zasadą przy kupowaniu prezentu dla kolegi z pracy powinno być trafienie w jego gust. Nie zawsze jest to możliwe, więc doskonałym pomysłem jest zainwestowanie w voucher, który obdarowany będzie mógł zrealizować jak chce. Można w ten sposób podarować komuś bilet do kina na dowolny film, bilet do teatru czy na zabiegi kosmetyczne.

Prezent dla przyjaciela z okazji awansu

Awans w pracy to okazja, którą zawsze się świętuje. Koledzy z pracy często robią zbiórkę pieniędzy, aby w symboliczny sposób pogratulować koledze sukcesu zawodowego. Odpowiednimi prezentami na tę okazję są akcesoria biurowe, np. elegancka aktówka czy wieczne pióro. Wykonana z dobrej jakości materiałów galanteria również sprawdzi się idealne: elegancki szal lub apaszka, skórzane rękawiczki, to tylko niektóre z pomysłów na prezenty z okazji awansu.

Prezenty spersonalizowane

Jeśli osoba, którą planujemy obdarować w biurze to nasz bliski przyjaciel, warto pokusić się o zakup bardziej spersonalizowanego prezentu. Może to być zabawny gadżet, jeśli znamy poczucie humoru danej osoby. Zawsze świetnym pomysłem jest prezent nawiązujący do pasji, którą się rozwija po pracy, np. zestaw ołówków do szkicowania, akcesoria do uprawiania sportu czy oryginalna roślina.

Lost Password