Jak Polacy radzą sobie w pracy w Holandii?

Praca

Atrakcyjne stawki wynagrodzenia zapewniane przez holenderskich pracodawców sprawiają, że Polacy chętnie wyjeżdżają do pracy w Holandii. Ten niewielki, spokojny kraj przyciąga emigrantów zarobkowych. Holenderscy pracodawcy cenią sobie pracowników z Polski wskazując na ich solidność i dokładność. Życie w Holandii to doskonała alternatywa dla pozostania w kraju.

Warunki pracy w Holandii

Praca w Niderlandach nawet bez znajomości języka i doświadczenia związana jest z dobrymi warunkami zatrudnienia i atrakcyjną płacą. Agencje pracy dbają o sporządzanie jasnych i klarownych umów z pracownikami, a pracodawcy dbają o pracowników, zapewniając bardzo dobre warunki pracy. Opinie o pracy w Holandii wskazują, że Polakom często pracuje się tam o wiele lepiej niż w Polsce. Polacy chętnie zgadzają się na pracę w nadgodzinach, zwłaszcza w przypadku prac sezonowych co związane jest z wypłatą dodatkowych pieniędzy.

Jakość życia

Wynagrodzenie w Holandii znacznie odbiega od płac, na które mogą liczyć Polacy zatrudnieni w kraju. Zarobki w Holandii w porównaniu z zarobkami w Polsce, w połączeniu z kosztami utrzymania w Holandii sprawiają, że jakość życia jest tu na znacznie wyższym poziomie. Łatwy i szybki dojazd do Holandii autokarem to kolejny atut przemawiający na korzyść tego kraju. Polacy cenią sobie życie w Niderlandach.

Obywateli Holandii cechuje otwartość i przyjazne nastawienie do obcokrajowców. Warto zamieszkać w kraju tulipanów na jakiś czas i zarobić na większe wydatki takie jak wesele, kupno mieszkania czy budowa domu. Pracując, można systematycznie odkładać znaczną sumę pieniędzy, którą można częściowo wykorzystać także na zwiedzanie i rozrywkę. Warunki pracy i jakość życia są na wysokim poziomie, dlatego też niektórzy decydują się pozostać w tym kraju na stałe.

Praca w Holandii za pośrednictwem agencji zatrudnienia

Polacy chętnie wyjeżdżają do prac sezonowych w Holandii. Dobra organizacja pracy i sumienność sprawia, że są oni chętnie zatrudniani zarówno na łatwiejszych jak i bardziej wymagających stanowiskach. Co najważniejsze, nie trzeba znać języka i posiadać doświadczenia aby znaleźć dobrze płatną pracę w Holandii. Polacy zapracowali sobie na bardzo dobrą opinię u holenderskich pracodawców, którzy nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez pracowników z Polski. Agencje pracy w Holandii to pewność legalnej i bezpiecznej pracy. Współpraca z agencją zatrudnienia stanowi okazję to rozpoczęcia nowego życia w nowym kraju i zapracowania na swoją przyszłość. Sprawdź ofertę Holland Contracting.

Lost Password