Nowe mieszkania w Poznaniu wciąż dostępne. Wybierz swoje już dzisiaj!

Nieruchomości

Spieszcie się kupować nowe mieszkania w Poznaniu i innych Polskich miastach, bo jest ich coraz mniej! Czy aby na pewno? Boom mieszkaniowy w Polsce trwa już na dobre od kilku lat. Deweloperzy prześcigają się w liczbie oddawanych inwestycji. Jak nie zwariować od takiej ilości nowych mieszkań w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie czy Wrocławiu i na spokojnie wybrać to jedno, nasze, wymarzone?

Dowiedz się więcej o najnowszych inwestycjach mieszkaniowych i poznaj ofertę popularnych deweloperów. Przekonaj się, że nowe mieszkanie wcale nie musi być tak drogie, jak mogłoby się wydawać!

Nowe mieszkania Poznań – które wybrać?

Na mapie Poznania znajduje się obecnie ogromna liczba prestiżowych lokalizacji, w których nowe mieszkania sprzedają się jak świeże bułeczki. Od wielu lat, nowe mieszkania w Poznaniu sprzedają się jednak najlepiej na Naramowicach.

Ze względu na kameralny charakter dzielnicy, bliskość zieleni i usytuowanie na obrzeżach miasta, a jednak doskonałe skomunikowanie ze ścisłym centrum, Naramowice można uznać za prawdziwie wymarzoną dzielnicę na zakup swojego wymarzonego mieszkania.

Przykładową inwestycją, która cieszy się obecnie dużą popularnością jest osiedle Nove Olendry. Łączy ono kameralny charakter dzielnicy z dobrą energią jej mieszkańców oraz jest ukłonem w stronę historycznej osady Olendrów, którzy niegdyś zamieszkiwali te tereny.

Poza tym na mapie Poznania nie brakuje innych inwestycji. Wśród najpopularniejszych obecnie nowych mieszkań w Poznaniu znajdziemy inwestycje takie jak:  Osiedle Jaśminowe (Naramowie), Osiedle na Skraju Lasu (Morasko), Osiedle Hawelańska (WInogrady), Osiedle Nowych Kosmonautów (Winogrady), Rynek Wildecki 3 (Wilda), Mostowa 23 (Garbary), Kórnicka (Rataje), Grunwald 2 (Grunwald), czy Strzeszyn 2 (Strzeszyn).

Jak kupować nowe mieszkania w Poznaniu?

Zakup nowego mieszkania od dewelopera to przede wszystkim stawianie na cierpliwość i ostrożność. Jest to prawdopodobnie najważniejsza decyzja, którą podejmiemy w całym naszym życiu, dlatego warto wybrać mądrze.

Po pierwsze sprawdź dokładnie gdzie kupujesz. Przejrzyj miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego dla okolicy inwestycji i zobacz ile czasu będzie realnie zajmowało Tobie dojechanie z domu do pracy czy z domu do szkoły dziecka.

Po drugie sprawdź od kogo kupujesz, czyli dokładnie przeczytaj wszystko na temat dewelopera. Im większy i bardziej znany deweloper – tym lepiej.

Po trzecie – sprawdź jak płacisz i co podpisujesz. Nie ma nic gorszego niż podpisanie niejasnej umowy zawierającej miliony kruczków prawnych. Warto również od razu ustalić budżet, zaplanować ewentualną spłatę kredytu i trzymać się wyznaczonego planu. Tutaj systematyczność popłaca.

Udało nam się przekonać Ciebie do  zakupu swojego upragnionego, jednego z wielu dostępnych na rynku nowych mieszkań na terenie Poznania? W takim razie koniecznie odwiedź stronę inwestycji Nove Olendry: noveolendry.pl. Poznaj wszystkie zalety nowo budowanego, pełnego energii osiedla na poznańskich Naramowicach, na którym po prostu chce się żyć. Sprawdź największe atuty inwestycji i poznaj doświadczonego dewelopera, który jest odpowiedzialny za realizację tego projektu.

Lost Password