Najlepsza osiedla w Bydgoszczy. Gdzie warto kupić mieszkanie?

Nieruchomości

Bydgoszcz to jedno z najchętniej wybieranych ostatnio miejsc do zamieszkania. Nie jest tłoczne, żyje się bez pośpiechu, a do tego rozwija się w dynamicznym tempie. Jeżeli planujesz kupno nowego mieszkania dla siebie czy pod wynajem, sprawdź dwa najbardziej lubiane osiedla w Bydgoszczy.

Osiedle Czyżkówko

Czyżkówko to jedno z najchętniej zamieszkiwanych przez bydgoszczan osiedli. To, co wyróżnia go na tle innych to przede wszystkim cisza i spokój. Doskonale odpoczniemy tutaj po ciężkim dniu w pracy. Osiedle położone jest w zachodniej części miasta i to właśnie swoją doskonałą lokalizacją przyciąga najczęściej tutaj rodziny z dziećmi. W pobliżu znajdziemy przystanki autobusowe, dlatego dojazd do centrum nie jest utrudnieniem. Czyżkówko to osiedle, które także dynamicznie się rozwija. Niedawno powstały ścieżki rowery, modernizowane są place zabaw, drogi, skrzyżowania i inne obiekty użytkowe. Jeżeli planujesz kupno mieszkania właśnie tam, możesz sprawdzić inwestycję Dębowa Ostoja znanego dewelopera Red Co. Lokale usytuowane są w zielonej okolicy, w pobliżu znajdują się parki, las i wiele szkół i przedszkoli.

Osiedle Leśne

Osiedle Leśne jak sama nazwa mówi, otoczone jest wieloma leśnymi terenami. Znajdziemy tam wiele znanych parków, m.in. Wincentego Witosa czy Załuskiego. Leśne znajduje się w północnej części Bydgoszczy i jest najczęściej wybierane przez rodziny z dziećmi. Nie tylko mamy gwarantowaną ciszę, lecz także mnóstwo zielonych terenów wokoło, dzięki czemu jest gdzie wyjść na spacer z dzieckiem, pojeździć na rowerze czy pobiegać. Blisko znajdują się także szkoły. Co ciekawe, kiedyś osiedle to zamieszkiwane było przez Zbigniewa Bońka, Radosława Sikorskiego i Wojciecha Gryniewicza. Tutaj znajdziemy także piękną inwestycję od dewelopera Red Co. „Osiedle Leśna”. Nowoczesne bloki usytuowane zostały w pobliżu parku Załuskiego, a nowoczesny design w połączeniu z bujną roślinnością robi wrażenie!

Lokalizacja to bardzo ważny aspekt podczas wyboru mieszkania   

Budżet, wielkość i design mieszkania to rzecz jasna kluczowe aspekty. Jednak pamiętajmy, że to właśnie lokalizacja wpływa mocno na nasze samopoczucie. Inaczej będziemy się czuli, kiedy wstając rano za oknem będziemy widzieli park las. Inaczej będziemy się czuli, kiedy otwierając rozbrzmiewać będzie śpiew ptaków i odgłosy natury w przeciwieństwie do hałaśliwych samochodów i widoku na biurowce. Z tego względu radzimy, aby wybierając mieszkanie szukać tych położnych w spokojnych i zielonych częściach miasta, w trosce o zdrowie!

Lost Password