Korzystny leasing dla nowych firm? Zobacz tę propozycję

Manager

Twoja firma dopiero się rozkręca i nie wiesz jeszcze, na którą ofertę leasingową warto się zdecydować? Jest spora szansa, że nie pomyślałeś o najbardziej oczywistym rozwiązaniu, ponieważ Toyota kojarzy Ci się z niezawodnością, na którą stać tylko największe firmy. Dzięki atrakcyjnej ofercie leasingowej dostępnej w Toyota Leasing oraz wyprzedaży rocznika 2017, możesz na korzystnych warunkach wyjechać z salonu nowym samochodem. Zobaczmy, jakie korzyści czekają na właścicieli nowych firm wybierających leasing i samochód Toyoty.

Przewidywalne koszty użytkowania – podstawa zdrowej kondycji finansowej firmy

Rozpoczynając swoje działania nowa firma nie wie jeszcze, co ją czeka. Na jak duży miesięczny przychód można liczyć? Jakie będą okresy największej prosperity, a kiedy klientów będzie mniej? Jakie dodatkowe koszty pojawią się w związku z działalnością? Na żadne z tych pytań nie sposób odpowiedzieć. Można jednak przewidzieć koszty użytkowania auta służbowego, wybierając leasing dla nowych firm, który zapewni firmie dostęp do floty samochodowej na podstawie z góry określonych płatności miesięcznych. W ramach raty leasingowej możemy otrzymać nie tylko sam pojazd, lecz także ubezpieczenie, a nawet pełny pakiet przeglądów. Koszty paliwa pozostaną więc jedną niewiadomą w zestawieniu kosztów związanych z obsługą floty firmowej. Na szczęście wybierając Toyotę, zużycie paliwa można dość precyzyjnie przewidzieć i sporo zaoszczędzić dzięki najnowszym technologiom stosowanym we wszystkich typach silników tego producenta.

Skala działania nie ma znaczenia – wymieniaj samochód co 3-4 lata

Leasing SMARTPLAN to rozwiązanie dostępne nie tylko dla większych przedsiębiorstw. Właściciele małych firm, a nawet mikro-organizacji, otrzymają równie korzystne warunki finansowana. Program przygotowany przez Toyota Leasing stanowi wiec idealny leasing dla nowych firm, które ciągle rosną. Nieważne, czy kupujesz pierwszy, piąty, czy dziesiąty samochód, zawsze możesz liczyć na dogodne warunki. Niewątpliwym atutem tego produktu jest możliwość wymiany samochodu po zakończeniu umowy. Dzięki temu cały czas jeździsz na gwarancji, a model auta dopasujesz do aktualnych potrzeb nowej firmy. Nie musisz już kupować dużego samochodu „na zapas”. Zapotrzebowanie na nowe parametry techniczne możesz weryfikować przy każdej wymianie auta. Oczywiście, jeżeli aktualnie posiadany samochód spełnia Twoje oczekiwania, możesz go wykupić. Jeżeli okazałoby się, że jest inaczej, po prostu zwrócisz go do salonu lub wymienisz na nowy.

Korzyści podatkowe i minimum formalności

Zakup samochodu na zasadzie leasingu wiąże się z jednym dodatkowym atutem: co miesiąc możesz wliczyć raty leasingowe w koszty uzyskania przychodu, dzięki czemu optymalizujesz obciążenia podatkowe, które stanowią problem dla wielu nowych firm. Przy niewielkim wysiłku organizacyjnym skorzystasz też z odliczenia podatku VAT.

Leasing dla nowych firm pozwala korzystać z tych możliwości od razu po rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki niemu bardzo szybko wyjedziesz z salonu w nowym firmowym aucie. Leasing SMARTLAN słynie z tego, że jest to oferta, w której formalności ograniczono do minimum.

Lost Password