Inwestycje mieszkaniowe w Warszawie

Biznes

Mota-Engil Central Europe to firma, która uchodzi za jedną z największych rodzimych firm, które swoją pracę wykonują na terenie Polski. Firma cieszy się już wieloletnim doświadczeniem, wciąż udoskonala swe działania, a także czerpie cenną wiedzę z ponad sześćdziesięcioletniej tradycji polskiego budownictwa. Mota-Engil Central Europe charakteryzuje się pracą w wielu różnorodnych specjalizacjach z zakresu budownictwa. Warto wymienić chociażby budownictwo kubaturowe, kolejowe, elektroenergetyczne, czy tez real estate.

Usługi Mota-Engil Central Europe

Firma budowlana Mota-Engil Central Europe w swej codziennej pracy wykonuje pracę z zakresu różnorodnych form budownictwa. Jej szeroki zakres usług, wysoka jakość, a także doskonała i fachowa współpraca z klientami sprawiają, że cieszy się doskonałą opinią na rynku, szacunkiem i poważaniem. Dodatkowo Mota-Engil Central Europe wciąż udoskonala swoje działania, wzbogaca wiedzę, aby jakość usług, określić można było jako w pełni profesjonalną, na wysokim poziomie, a także nowoczesną i innowacyjną.

Zaznaczyć należy, że firma jest również liderem w obszarach bezpieczeństwa pracy a także społecznej odpowiedzialności biznesu, dzięki czemu wciąż promuje kulturę bezpieczeństwa zarówno wśród pracowników, oraz podwykonawców. Sukcesem dla Mota-Engil Central Europe był rok 2016 kiedy otrzymała nagrodę w kategorii „Outstanding human capital investor”.

Mota-Engil Central Europe i jej inwestycje w stolicy

Mota-Engil Central Europe poczyniła szereg ważnych budowlanych inwestycji w Warszawie. Jedną z najważniejszych jest rozbudowa rozdzielni 220 kV w stacji 220/110 kV Piaseczno. Ową inwestycj można określić jako ponadlokalną, która to ma bardzo ważne znaczenie na poprawę funkcjonowania infrastruktury elektroenergetycznej.

Kolejnym projektem firmy na terenie Warszawy jest Willanovia czyli urokliwe i wyjątkowo klimatyczne osiedle 67 domów. Osiedle wybudowane jest na tyłach Parku Natolińskiego, przy ulicy Pałacowej. Wszystkie domy zaprojektowane zostały z myślą o przyszłych mieszkańcach, cechują się nie tylko doskonałą i wysoką jakością, nowoczesnością ale również swobodą i wysokim standardem wykończenia. Osiedle zapewnia nam możliwość zamieszkania w budynkach, w których życie jest komfortowe, wygodne, a dodatkowo znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Na terenie Mokotowa Mota-Engil Central Europe również stworzyła nowoczesną inwestycję. Jest to kameralny budynek AVORE, który oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie. Stworzony został dla mieszkańców, którzy cechują się największymi wymaganiami.

Partnerem artykułu był www.mota-engil-ce.eu

Lost Password