ErpBox – platforma dla nowoczesnych przedsiębiorców

Manager

Obecnie prowadzenie działalności gospodarczej jest coraz mocniej sprzężone z działaniem w przestrzeni wirtualnej – każdy, kto dysponuje dobrami przeznaczonymi na sprzedaż, musi przygotować się do konfrontacji z systemem handlu elektronicznego.

Nie tylko skonfrontować się ze światem internetu, ale i nauczyć się w nim funkcjonować.

Jeszcze nie tak dawno temu do obsługi firmy docierającej do swoich klientów za pośrednictwem sieci internetowej niezbędne było klasyczne oprogramowanie – wymagające zainwestowania we własne serwery i sprzęty, liczne licencje umożliwiające programom legalne wykonywanie przypisanych im obowiązków. Nie mówiąc o zastępie ludzi, którzy musieli wykonywać poszczególne zadania, by upewnić się że wszystko działa jak należy. Platforma ErpBox jawi się jako rewolucyjne rozwiązanie, znacząco ułatwiające podejmowanie śmiałych przedsięwzięć.

ErpBox, czyli obniżaj koszty i rozwijaj firmę

Dzięki skorzystaniu z platformy, która zajmuje się całym wirtualnym zapleczem przedsięwzięcia, można znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy – a to może z kolei zachęcić do biznesowej działalności każdego, kogo wcześniej odstraszały liczne, wiążące się z tym komplikacje. Za pośrednictwem tej platformy można szybko i wygodnie modyfikować własną ofertę sprzedażową i zarządzać wystawionymi towarami, zarazem zajmując się wysyłaniem zamówień do klientów.

Erpbox to zatem narzędzie, które znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie każdemu, kto prowadzi intensywne interesy w przestrzeni wirtualnej. Kluczowe zalety korzystania z tej platformy to:

  • możliwość zarządzania firmą zarówno przez laptopy i tablety, jak i smartfony
  • kompleksowe obsługiwanie sprzedaży przez koordynowanie działań serwisów aukcyjnych i witryn kurierów dostarczających zamówienia
  • korzystanie z szybkich serwerów SSD i profesjonalnego szyfrowania
  • integracja ze sklepami internetowymi
  • integracja z systemami magazynowo-fakturowymi

Obecnie platforma jest w stanie współpracować z takimi potężnymi serwisami jak Allegro, eBay czy Amazon. Dzięki wsparciu tego narzędzia można również obecnie skoordynować własną współpracę z Pocztą Polską i kurierami, na przykład firmą DHL.

Twórcy ErpBox działają w e-biznesie już kilkanaście lat i wiedzą, że postęp i innowacja to klucz do sukcesu. Na kanwie tego nieustannie rozwijają możliwości platformy oraz sieć partnerów biznesowych, by nie tylko wciąż odpowiadać na potrzeby wielu użytkowników, ale wręcz wychodzić poza te oczekiwania. Wszystko po to, by dawać do ręki e-przedsiębiorców narzędzia, dzięki którym wyprzedzą konkurencję szybciej, wygodniej, łatwiej.

Więcej na temat platformy do zarządzania sprzedażą internetową można przeczytać tutaj: https://www.erpbox.pl/

Lost Password