Nie tylko dla firm – nowe formy finansowania aut

Biznes

Mamy takie czasy, że brak gotówki w danym momencie wcale nie przekreśla marzeń o zakupie niezbędnej dla nas rzeczy. Jeśli chodzi o coś większego, należy wnikliwie przejrzeć oferty finansowania, tak aby wybrać najdogodniejszą opcję, która nie będzie spędzała nam snu z powiek na kilka dni przed zbliżającą się ratą.

Załóżmy, że na samej górze naszych priorytetów znajduje się auto. Mało osób zdaje sobie sprawę, że marki samochodowe bardzo często współpracują z bankami. Dzięki temu ich propozycja jest idealnie skrojona do potrzeb klienta zainteresowanego zakupem nowego bądź używanego pojazdu. Przykładem jest oferta francuskiego koncernu Renault wraz z RCI Leasing Polska Sp. z o.o. – http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/.

Jest ona skierowana zarówno do klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorcy. Z perspektywy tego pierwszego – najatrakcyjniejszy wydaje się być kredyt. Do jego wzięcia wystarczy jedynie dowód osobisty (ewentualnie paszport lub prawo jazdy) oraz dokument potwierdzający źródło i wysokość średnich dochodów netto z ostatnich trzech miesięcy. Ponadto oferta kredytowa obejmuje także auta używane.

Klient korporacyjny będzie natomiast w większym stopniu zainteresowany leasingiem. W ofercie Renault podstawowe warunki prezentują się następująco:

  • Opłata wstępna może wynosić nawet 0%
  • Okres leasingu trwa minimum 24 miesiące (maksymalny okres to 60 miesięcy)
  • Równe raty

Płatność realizowana jest w wygodnych dla klienta równych ratach. W ofercie RCI i Renault znajdują się, także nieobligatoryjne ubezpieczenia,  jak „Bezpieczny Leasing” czy ubezpieczenie straty finansowej GAP leasing.

Oferta leasingowa to prawdziwa gratka dla firm – głównie ze względu na mała ilość zabezpieczeń i liczbę formalności ograniczoną do minimum. To propozycja dla ludzi ceniących sobie przejrzystość w połączeniu z szybkimi procedurami. Wszystkie formalności i koszty związane z rejestracją samochodu realizowane są przez RCI Leasing Polska Sp. z.o.o, a popisywanie umowy ma miejsce w salonie Autoryzowanego Dealera Renault.

Lost Password